Optikou budoucnosti – vědomá progrese

Cítíte se ve svém životě spokojeně, a přece jako by vás něco zvalo k novým objevům? Může to mít podobu dosud neobjevených míst a krajin, zajímavých lidí či lákavých projektů. To všechno jsou výzvy, které se mohou otevírat v našem vnitřním světě. Dějí se nám v naší přítomnosti, ale přicházejí k nám jako nabídky naší budoucnosti.

Budoucnost se podobá velmi silné a schopné bytosti, která s námi ráda bude spolupracovat, pokud ji pozveme a přizveme. Umožní nám pohnout se z toho co nás brzdí a omezuje.  

Existují cesty, jak do “optiky budoucnosti” bezpečně pronikat. Právě tak lze vejít do a rozhlédnout se v optice budoucnosti, kterou nám umožňuje rozšířený stav vědomí, schopnost lidského ducha. Někdy se odborně hovoří o technikách tzv. přímé projekce.

Na našich seminářích se budeme řadě technik progrese a vědomého vytváření si své budoucnosti věnovat. Sami poznáte, jak pružnou a elastickou může být vaše podoba budoucnosti, ať již jde o rovinu vztahů, vašich kvalit, lepšího zdravotního stavu, hojnosti či třeba zdaru v podnikání.

Budoucnost není jen něco, co nutně a zákonitě přijde. Budoucnost buď podstupujeme nebo si ji svojí aktivitou připravujeme.

Známé přísloví říká: Budoucnost přeje připraveným.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.